Sme tu pre vás už 16 rokov. +421 902 403 746
Teraz v ponuke aj predaj stavebného materiálu (klikni sem) a likvidácia stavebného odpadu (klikni sem).
Sme tu pre vás už 16 rokov.
+421 902 403 746
Videogaléria / Naši partneri / Certifikáty a technické listy

Striekaná izolácia PUR - Izolácia áut

Ponúkame izolácie dodávok a nákladných vozidiel. Izolujeme pomocou striekanej izolácie PUR, ktorá výborne drží na akomkoľvek povrchu. Izolujeme nákladný priestor pri klasických i skriňových dodávkach a skriňové návesy pri nákladných vozidlách.

Ponúkame izolácie dodávok a nákladných vozidiel

Izolujeme pomocou striekanej izolácie PUR (polyuretanová pena), ktorá výborne drží na akomkoľvek povrchu. Izolujeme nákladný priestor pri klasických i skriňových dodávkach a skriňové návesy pri nákladných vozidlách.

Izoláciu nastriekame do všetkých dutín karosérie v nákladovom priestore. PUR pena dokonale vyplní všetky dutiny, čím zábraní hromadeniu vlhkosti a jej kondenzácií v týchto miestach a účinne tým zamedzí korózií. Vyplnenie dutín zároveň stlmí vybrácie karosérie, vďaka čomu sa zníži hluk v izolovanom priestore.

Nasleduje kompletné zaizolovanie priestoru, pre zvýšenie tepelnej stability, prípadne vlhkosti. V nákladnom priestore bez regulácie teploty, (stabilizuje) zníži kolísanie teploty, vzhľadom na vonkajšie prostredie. V lete zabraňuje prehrievaniu, v zime zadržiava teplo. Vo vykurovanom/klimatizovanom priestore ušetrí energie (pohonné hmoty), spotrebované na reguláciu teploty. Kompletné zaizolovanie zároveň zníži množstvo hluku, ktorý prenikne do vnútra.