Rodinný dom (rekonštrukcia)

Detaily nehnuteľnosti

Kompletná rekonštrukcia dvojpodlažného rodinného domu v obci Dvory nad Žitavou. Rekonštrukcia prebehla v roku 2021, dom sa predával s dokončeným interiérom a s dvoma kúpeľňami. Tento dom je ideálnou voľbou pre mladú rodinu, pretože priestor, ktorý ponúka je naozaj efektívne využiteľný. Priestranné izby, svetlý interiér, balkón, terasa, záhrada. Rozhodne stojí za pozornosť ! čítať ďalej...

Stav nehnuteľnosti Predané
Adresa nehnuteľnosti Dvory nad Žitavou
Rozloha nehnuteľnosti 160 m2
Celková rozloha pozemku 660 m2
Počet izieb 4 izby
Cena nehnuteľnosti
Mám záujem

  • úžitková plocha domu je 160 m2
  • zastavaná plocha domu 96 m2
  • časť domu je podpivničená a dom je napojený na verejnú kanalizáciu
  • za domom krytá terasa o rozlohe 35 m2 (vstup z kuchyne)
  • pozemok o výmere 660 m2

Dispozične dom pozostáva z prízemia, ktoré tvorí zádverie so vstupom do jedálne s kuchyňou a obývacej izby. Kúpeľňa so sprchovým kútom a WC s umývadlom. Z prízemia vstup do pivnice. Na poschodí sa nachádza veľká spálňa s balkónom a dve obytné izby. Priestranná kúpeľňa s vaňou s veľkým umývadlom a toaletou.

V dome prebehla kompletná rekonštrukcia v podobe nových rozvodov elektroinštalácie, nových plastovo-hliníkových rozvodov kúrenia a vody s novými plochými radiátormi a kondenzačným kotlom značky Wiesman. Nové plastové okná s trojsklom, strecha s novou tepelnou izoláciou o hrúbke 200 mm PIR panel a hydroizolačnou fóliou. Zateplenie obvodového plášťa polystyrénom o hrúbke 150 mm a soklová časť domu zaizolovaná tvrdeným polystyrénom o hrúbke 70 mm (Styrodur), fasádna omietka. V exteriéri je nová zámková dlažba, nová predná ohrada s elektrickou bránou a malou bránkou. Na terase je dlažba a v záhrade urobené terénne úpravy.

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť?

Máte dotaz alebo záujem o naše služby? Neváhajte a kontaktujte nás, a náš profesionálny personál Vám rád pomôže.

info@galatostav.sk +421 902 403 746
 
Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.
Čítať viac