Striekaná tepelná izolácia – PUR

Čo to je?

Striekaná izolácia PUR

Striekaná penová izolácia s otvorenou bunkovou štruktúrou je druh izolačnej peny, ktorej bunky nie sú úplne uzatvorené. Jej vzhľad sa podobá špongií. Takýto druh izolačnej peny obsahuje menej chemikálií a má vzduchoizolačné a zvukoizolačné vlastnosti, avšak nedá sa využiť ako hydroizolácia a preto sa používa predovšetkým vo vnútorných priestoroch, napríklad ako izolácia podlahy, stien, podkrovia a pod. Tvrdá polyuretanová pena sa ako najúčinnejší tepelne izolačný materiál používa v stavebníctve už viac ako 35 rokov.

Záujem o cenovú kalkuláciu

Prečo izolácia PUR?

Úctyhodne odolná

Striekaná izolácia PUR sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti všetkým prírodným faktorom. Aj napriek tejto vlastnosti je PUR pena šetrná k prírode a zachováva si svoje konomické vlastnosti.

Viac informácii o vlastnostiach PUR peny nájdete v technických listoch.

Prečo izolácia PUR?

Ako postupujeme

Každý objekt je jedinečný, preto vyžaduje odlišný prístup. Všetko začína úvodnou obhliadkou objektu. Zistené skutočnosti konzultujeme so zákazníkom, aby sme vypracovali najvhodnejšie riešenie v súlade s jeho predstavami. Výsledkom je kompletná cenová kalkulácia. Realizácia prác prebieha v čo najkrašom možnom čase.

Striekaná izolácia do interiéru

Striekaná penová izolácia sa používa predovšetkým vo vnútorných priestoroch, napríklad ako izolácia podlahy, stien, podkrovia a podobne.

zistiť viac info
ikona

Striekaná izolácia do exteriéru

Striekaná penová izolácia sa najčastejšie využíva ako izolácia obvodového plášťa, strechy, základov, potrubí, skladov, nádrží, bazénov a podobne.

zistiť viac info
ikona

Žiadosť o kalkuláciu cenovej ponuky

Zaujala Vás naša ponuka a mali by ste záujem o naše služby? Neváhajte a vyžiadajte si cenovú ponuku cez dopytový formulár.

Kontaktujte nás
ikona

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť?

Máte dotaz alebo záujem o naše služby? Neváhajte a kontaktujte nás, a náš profesionálny personál Vám rád pomôže.

andrej.kubis@galatostav.sk +421 917 032 146

tomas.pintes@galatostav.sk +421 905 294 223
 
Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.
Čítať viac