Rodinný dom Zx105

Detaily nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom v tichej lokalite v Nových Zámkoch na Bešeňovskej ceste. Rodinný dom sa nachádza na slnečnom a rovinatom 6 árovom pozemku s centrálnou prístupovou cestou. Dom má moderné riešenie priestoru, nadčasový dizajn s možnosťou zariadiť si ho podľa predstáv. čítať ďalej...

Stav nehnuteľnosti Predané
Adresa nehnuteľnosti Nové Zámky, Bešeňovská cesta
Rozloha nehnuteľnosti 107,2 m2
Celková rozloha pozemku 6 árov m2
Počet izieb 3 izby
Cena nehnuteľnosti 213 500 €
Mám záujem

Úžitková plocha: cca 85,8 m2 Zastavaná plocha: 107,2 m2

Konštrukčný systém keramické tehly so zateplením v hr. 200 mm, fasáda zo šúchanej omietky s kombináciou kameňa a dreva, zateplenie strechy izoláciou v hr. 300 mm (striekaná polyuretánová), plochá strecha s hydroizoláciou Fatrafol, znížené stropy zo sadrokartónu bez svietidiel, plastové okná Antracit s trojsklom, elektrické podlahové kúrenie, rekuperácia, ohrada, elektrická brána, zámková dlažba.

Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. V dome disponuje priestranná a svetlá obývacia izba s krbom a kuchyňou. Jedáleň sa nachádza vedľa veľkého dvojkrídlového okna s prístupom na bočnú terasu. Nočná zóna pozostáva z dvoch izieb a kúpeľne s oknom. Väčšia izba orientovaná smerom na záhradu a má výstup na terasu. Dobré rozloženie interiéru a jednoduchý dizajn robia dom funkčným, moderným a poskytuje možnosť takmer akéhokoľvek usporiadania podľa vlastnej fantázie.

Dom sa nachádza vo fáze výstavby, plánované ukončenie stavby –   JAR 2022

Prístupová cesta (ulica) bude vyhotovená do konca tohto roka. Nový majiteľ dostane všetky podklady ku kolaudácii (kolauduje nový majiteľ)

CENA: 213 500,-

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť?

Máte dotaz alebo záujem o naše služby? Neváhajte a kontaktujte nás, a náš profesionálny personál Vám rád pomôže.

info@galatostav.sk +421 902 403 746
 
Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.
Čítať viac